Tilbake til alle rapporter

Skilt som må rettes opp

Publisert av Jan F. Knudsen 17:51, man. 26 mai 2014

Sendt til Moss og Østfold 4 minutter senere

Et skilt i den kommunale gata Klommestensbakken, som viser at det er en g/s-vet til bommen mot Fredrik Sollies veg er i ferd med å velte helt. Om det er derfor det er en viss trafikk av biler forbi vet jeg ikke, men det hjelper ikke at skiltet er vanskelig å lese heller. Siltet står rett utenfor Klommestensbakken 24.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Nå står skiltet så solid og rett at det ville gledet en general. Takk til kommunen og MDA.

    Sendt inn av Jan F. Knudsen 20:52, ons. 11 juni 2014

  • Det ble faktisk løst ganske omgående. Takker for det.

    Sendt inn av Jan F. Knudsen 18:25, man. 23 juni 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter