Tilbake til alle rapporter

Tverrgående søkk i veibanen

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Alf Ove Røyland 22:00, søn. 20 mars 2011

Sendt til Time 5 minutter senere

Søkket går på tvers over hele veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Meldinga er registrert i Time kommune sitt sakssystem, og vil bli handtert innanfor ordinær prioriteringsrekkefølgje.

    Sendt inn av Anja Gåsland 08:35, man. 21 mars 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:25, tir. 19 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:30, tir. 17 mai 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter