Tilbake til alle rapporter

Asfalt mangler.

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Gater/Veier anonymt 07:58, tor. 5 juni 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ski 2 minutter senere

Krysset Rosenlundveien/Gamleveien mangler asfalt etter arbeid sist sommer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:33, tor. 3 juli 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:31, tor. 31 juli 2014

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 15:11, tor. 28 august 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter