Tilbake til alle rapporter

Trær som hindrer store kjøretøy.

Rapportert i kategorien Trær anonymt 19:12, fre. 6 juni 2014

Sendt til Tysvær 3 minutter senere

På strekningen Nedstrand til Amdal er det flere trær som vokser uti veibanen, her går det faste bussruter,

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:51, lør. 5 juli 2014

  • Ok

    Publisert anonymt 08:54, tir. 2 juni 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter