Tilbake til alle rapporter

Hull i vegen

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 17:35, søn. 8 juni 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sarpsborg 5 minutter senere

Dette er et hull som er markert med en sperrebukk, men denne har stått der nærmere 1 mnd, uten at noe mer er gjort. Hullet blir bare større og større. Bør utbedres straks, før det blir skader på kjøretøyer eller personer

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 18:15, søn. 6 juli 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter