Tilbake til alle rapporter

Tett vegetasjon

Publisert av Ketil Liland 14:48, man. 30 juni 2014

Sendt til Østfold og Halden 1 minutt senere

Vi bor i Irisveien 4. Det er en lite grøntområde ovenfor vårt hus med en liten gjennomgang fra Irisveien. Tdligere ble dette området klippet og brukt som lekeplass. Dette grøntområdet er nå helt gjengrodd og vegetasjonene begynner å bli plagsom inn på vår tomt. Det er sterk spredning av ugress og blant annet snegler. Ber om at det blir ryddet snarlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Jeg og nabo ryddet vegetasjon selv.

    Sendt inn av Ketil Liland 15:05, man. 28 juli 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter