Tilbake til alle rapporter

Dump i veien

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Roar Karlsen 11:14, man. 7 juli 2014; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region øst og Rømskog 1 minutt senere

Gjelder FV812 mot Rømskog kirke. Ca 250 m etter Rømskog bedehus er det en renne under veien. Etter vinteren har denne sunket betraktelig og det har blitt en stor dump. Er heller ikke merket og ukjente kan få ødelagt bilen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er også veldig dårlig asfalt i området rundt denne renna. Mye små dumper.

    Sendt inn av Roar Karlsen 11:15, man. 7 juli 2014

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Roar Karlsen 15:58, man. 4 august 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter