Tilbake til alle rapporter

Trimming av busk ved sykkelsti

Publisert av Anders W Bergesen 12:11, tir. 8 juli 2014

Sendt til Bærum og Akershus 3 minutter senere

Hei Jeg sykler ukentlig forbi dette området og prøver å være forsiktig men på toppen av lille bakken av sykkelstien er SVÆRT uoversiktelig og jeg har hatt et par nesten ulykker med andre syklist og fotgjengere. Busken bør trimmes både i høyden og bredden. Jeg syntes den ikke busken bør være utenfor gjerde.

Mvh Anders Bergesen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Enkel måte å melde små feil +++
    Problem løst så takk til Bærum Kommune som fikset dette :)

    Sendt inn av Anders W Bergesen 08:24, ons. 6 august 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter