Tilbake til alle rapporter

Død katt

Rapportert anonymt 22:51, tir. 8 juli 2014

Sendt til Buskerud og Kongsberg 3 minutter senere

Ligger i veikanten på høyre side oppover. Tror etter innkjøring til hus. Den har begynt å lukte.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Melding oversendes oppsynsmennene i veseksjonen,

    Posted by Kongsberg at 08:04, ons. 9 juli 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter