Tilbake til alle rapporter

Dreneringsproblem ved Brurudbakka / FV 114

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Anita Steingrimsen 13:15, tor. 10 juli 2014

Sendt til Søndre Land 5 minutter senere

Ved innkjørsel til Brurudbakka, fra Stenergata/FV 114, er det ingen drenering av vann under vegen, og grøfta er tett. Når det regner renner altså vannet ut i veien og skaper mye overvann. Overvannet renner inn i innkjørelsen til Stenersgata 8 og graver kanaler og vasker bort innkjørselen. Kan dere ordne dreneringen ved innkjøring til Brurudbakka, slik at jeg får beholde innkjørselen min og det farlige overvannet forsvinner?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:01, tor. 7 august 2014

  • Jeg fikk svar fra kommunen om hvor jeg kunne henvende meg. Har gjort d men ikke fått svar.

    Sendt inn av Anita Steingrimsen 20:01, tor. 7 august 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter