Tilbake til alle rapporter

RV106, ca.1km øst for kryss 106 - 21

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Hull i vei av Jan A. Olsen. 14:23, fre. 11 juli 2014

Sendt til Aremark og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Et ganske dypt hull i kjørebanen ser ut til å blitt skåret ut med vinkelsliper for så å bli reparert men blitt glemmt bort i mange uker!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei! Jeg skulle sende inn til dere et varsel om et stort hull i Fv468 (Bjerkebekk - Fosby i Aremark kommune) noen dager senere men jeg er ikke sikker på om denne ble registrert av dere. Dette hullet er forøvrig blitt fikset! ;-)

    Sendt inn av Jan A. Olsen. 09:24, lør. 9 august 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter