Tilbake til alle rapporter

Skumle hull i veidekket.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 17:37, man. 21 mars 2011

Sendt til Ibestad 3 minutter senere

Skumle hull og generelt dårlig veidekke med "kuleløype" mitt i sentrum.

Dette kan LETT fikses skikkelig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er utført noe som kan ansees å være en midlertidig løsning. Håper det kommer noe bedre før den nåværende regner bort.

    Publisert anonymt 18:24, man. 18 april 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter