Tilbake til alle rapporter

Hull i vegkanten

Rapportert i kategorien Hull i vei av Arne Toftøy-Andersen 13:24, tir. 22 juli 2014

Sendt til Tysvær og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Hull i vegkanten, som har spist seg innenfor den hvite stripen. 80 m sør for vegen til Svinavikå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Er ordnet

    Sendt inn av Tysvær kommune 11:21, tir. 9 februar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter