Tilbake til alle rapporter

Usynlig bokstaver på skilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Roald Hovden 10:10, ons. 23 juli 2014

Sendt til Klepp og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Gate skiltet i haugastubben er nesten uleselig. Dette gjør at mange kjører feil. Kan vi få nytt skilt eller nye bokstaver?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:42, ons. 20 august 2014

  • Ingenting har skjedd her...

    Sendt inn av Roald Hovden 10:42, ons. 20 august 2014

  • Jeg måtte fikse det selv. Jeg hadde ikke forventet at kommunen ville fikse dette, og det gjorde de heller ikke. Etter 7 uker så tok jeg saken i egne hender. Jeg har tegnet over alle bokstavene, så nå går det an å se hva som står på skiltet :-)

    Sendt inn av Roald Hovden 11:27, ons. 17 september 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter