Tilbake til alle rapporter

Feil skilting på kommunale veger

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 09:22, fre. 25 juli 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 2 minutter senere

Hei! Vi har fått melding fra en trafikkskole om at fartsgrenseskiltingen på industriområdet på Kirkenær er misvisende. Inne i den skiltede 30-sonen på industriområdet dukker det plutselig opp fartsgrense 50-skilt, og 30-sonen er ikke skiltet inn fra alle kanter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vi skal se på dette etter ferien.

    Sendt inn av Dag Haugen 13:06, man. 28 juli 2014

  • Vi skal fjerne sone 30- skiltet i Ringvegen, og flytte det til Industrivegen.

    Sendt inn av Dag Haugen 09:01, tor. 14 august 2014, markert som fikset

  • Har mottatt tilbakemelding fra kommunen. Vet ikke når problemet blir løst.

    Publisert anonymt 12:33, man. 25 august 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter