Tilbake til alle rapporter

Dypt hull i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 20:47, man. 4 august 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sarpsborg 3 minutter senere

Hull i veien utenfor Grimsgaards vei 14. Blir verre for hver dag som går. Hullet er i tillegg rett ved innkjørselen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet ble ordnet svært raskt og effektivt.

    Publisert anonymt 21:35, tir. 2 september 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter