Tilbake til alle rapporter

Gatelys stolpe

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:09, tir. 5 august 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sel 1 minutt senere

Gatelys stolpe holder på å bikke i hjellumvegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sel kommune teknisk drift kontakter vedlikeholdsansvarlig og utbedrer feil/mangler med gatelyset

    Sendt inn av Bjørn Aabakken 09:21, fre. 19 september 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter