Tilbake til alle rapporter

Ødelagt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:58, tir. 5 august 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 2 minutter senere

Det ene gatelyset sluttet og funke etter supercellen som tok turen over her. Det ble fryktelig mørkt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vi kan ikke se av denne meldingen hvilket gatelys det gjelder.

    Sendt inn av Dag Haugen 09:29, tir. 12 august 2014, markert som fikset

  • Vi kan ikke se av denne meldingen hvilket gatelys det gjelder.

    Sendt inn av Dag Haugen 09:29, tir. 12 august 2014

  • Gatelys 3 og 4 i Sandmovegen, 2264 Grinder

    Publisert anonymt 09:11, ons. 20 august 2014

  • Problem ikke løst

    Publisert anonymt 17:26, ons. 3 september 2014, åpnet på nytt

  • Eidsiva bytter pærer om dagen. Lyser det nå?

    Sendt inn av Dag Haugen 08:49, tor. 30 oktober 2014, markert som fikset

  • Nei, det lyste ikke i går kveld hvertfall.

    Publisert anonymt 13:03, tor. 30 oktober 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter