Tilbake til alle rapporter

Fartsdumper v/asfaltering

Rapportert anonymt 19:34, man. 11 august 2014

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal 1 minutt senere

Hei. Det kjøres vanvittig fort i gata vår, og det taes ingen hensyn til at det går voksne og barn langs veien. Jeg håper dere kan vurdere, STERKT, å legge inn noen fartsdumper i veien her når det skal asfalteres og sette opp bedre skilting som viser fartgrensen. Det skiltet som står her er det ingen som ser desverre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vi skal se på dette problemet så raskt som praktisk mulig.

    Sendt inn av Kristiansund Kommune 10:09, ons. 27 august 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:20, man. 8 september 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:31, man. 6 oktober 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter