Tilbake til alle rapporter

Fartsdumper

Rapportert anonymt 21:01, man. 11 august 2014

Sendt til Stjørdal og Nord-Trøndelag 4 minutter senere

Det er behov for Fartsdumper på Stokmovegen mellom skolegata og gammelverksgata da det kjøres langt over fartsgrense på denne strekningen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hvis det skal anlegges en fartshump etter oppsitternes ønske må det være en felles oppsluttning om dette i nabolaget, eks. vis en velforening som kan prøve saken inn til trafikksikkerhetsutvalget, da det må være et vedtak etter vegtrafikkloven.

    Sendt inn av Thomas Fossen 12:09, tir. 12 august 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter