Tilbake til alle rapporter

Manglende tømming av offentlig søppespann

Rapportert i kategorien Forsøpling av Arild Hatland 08:40, tir. 12 august 2014; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Grue 5 minutter senere

Det står ett søppelspann ved en oppslagstavle i starten på Sentrumsgata, som aldri blir tømt. Ber om at dette tømmes regelmessig eller fjernes. Dette stå på kommunal veg.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er ingen i Grue kommune som kjenner til at denne søppeldunken er satt ut. Vi har derfor ingen rutiner for å tømme den, og kan heller ikke fjerne den

    Sendt inn av Dag Haugen 09:00, tor. 14 august 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter