Tilbake til alle rapporter

Hul i veien i bunnen av Collettbakken

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Gater/Veier anonymt 17:41, ons. 13 august 2014

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 4 minutter senere

Hul i veien, som ser ut som om, at det kan være et symptom på synk unner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:44, ons. 10 september 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:32, ons. 8 oktober 2014

  • Dette ble fikset natten til i dag (Selv om jeg ikke skjønner behovet for å gjøre annleggsarbeid i et boligstrøk mitt om natten???)

    Publisert anonymt 22:29, tor. 30 oktober 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter