Tilbake til alle rapporter

Burde vært fil/plasseringsskilting

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 10:56, tor. 14 august 2014

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

I denne rundkjøringen kan man ikke være sikker på om de som plasserer seg til høyre skal til høyre eller rett frem. Skiltingen i forkant antyder at det er en 3-armet rundkjøring med høyreplassering for høyrekjørign, og venstreplassering for kjøring rett frem.

Her burde det vært skiltet og markert hvor man skal plassere seg i forkant av rundkjøringen, - for å bedre trafikkavviklingen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter