Tilbake til alle rapporter

Forlatt bil

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 18:04, fre. 15 august 2014

Sendt til Sauherad mindre enn et minutt senere

Det har stått en "trygdebil" parkert i flere år i Erik Werenskioldsveg 7 på parkeringsplassen til kommunens bolig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • HEr er bilde av kjøretøyet

    Sendt inn av ola vea gustavsen 18:07, fre. 15 august 2014

  • HEr er bilde av kjøretøyet

    Sendt inn av ola vea gustavsen 18:07, fre. 15 august 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:49, lør. 13 september 2014

  • bilen bør fjernes...

    Publisert anonymt 00:49, lør. 13 september 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:31, lør. 11 oktober 2014

  • ingenting har skjedd. Bilen står der ennå...

    Publisert anonymt 11:31, lør. 11 oktober 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:01, lør. 8 november 2014

  • Løst, sjekket 15.06-17

    Publisert anonymt 16:51, tor. 15 juni 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter