Tilbake til alle rapporter

Vannsamling

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Gater/Veier anonymt 14:58, man. 18 august 2014

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 1 minutt senere

Et fartsdump demmer opp for vandet fra Olav Kyrres Gate, og skaper en stor vandsamling ret i fotgjengerfeltet

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:10, man. 15 september 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:54, man. 13 oktober 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:05, tor. 13 november 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:55, tor. 11 desember 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter