Tilbake til alle rapporter

Sluknet gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Frode Bentzen 23:21, søn. 24 august 2014

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gatelykten øverst i bakken er sluknet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:37, tir. 23 september 2014

  • Lyset er på igjen.

    Sendt inn av Frode Bentzen 22:27, tir. 20 januar 2015, markert som fikset

  • Gatelykten er sluknet igjen.

    Sendt inn av Frode Bentzen 20:36, tor. 5 februar 2015, åpnet på nytt

  • Lyset er tilbake.

    Sendt inn av Frode Bentzen 21:01, tir. 29 september 2015, markert som fikset

  • Gatelyset øverst i bakken mellom Rådyrfaret og Ørekroken er sluknet, og har vært det i lang tid.

    Sendt inn av Frode Bentzen 20:46, tir. 3 januar 2017, åpnet på nytt

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter