Tilbake til alle rapporter

Nålsundkanalen/brua

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Ingvild Ruste 12:27, man. 25 august 2014

Sendt til Statens vegvesen region midt og Tingvoll 3 minutter senere

Broa har vært ødelagt i mange år. Og nå har jernet sprukket å står oppover. Dette problemet er på begge sider av brua. Meget stor fare for å skade bilen, skjære opp dekkene. Vet at den skal repareres, men det skjer jo ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:14, man. 22 september 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:24, man. 20 oktober 2014

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Ingvild Ruste 22:28, man. 17 november 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter