Tilbake til alle rapporter

Sluknet lys i undergang

Rapportert i kategorien Gatelys av Frode Bentzen 22:11, man. 25 august 2014

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Lyset i undergangen har vært slukket i lang tid.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:38, tir. 23 september 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:16, tor. 30 oktober 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter