Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys.

Rapportert i kategorien Gatelys av Emil M Granmorken 21:10, lør. 30 august 2014; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sel 5 minutter senere

Gatelys vil ikke tenne, står å prøver hele tiden, gjelder Kleberveien .

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet er tatt hånd om

    Sendt inn av Bjørn Aabakken 09:21, fre. 19 september 2014, markert som fikset

  • El- installatør er kontaktet og feil/mangler blir utbedret med det aller første

    Sendt inn av bjorn.aabakken@sel.kommune.no 09:51, ons. 5 november 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter