Tilbake til alle rapporter

Autovern ender stikker ut i vei.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Torstein Ramsdal 10:54, tir. 2 september 2014

Sendt til Tysvær og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Alle som kjører forbi dette stedet med stor bil opplever problemer med feil feilmonterte ender på autovern. Svingen er smal og disse endene stikker ut, de burde vært av samme type som er brukt på resten av det nye veianlegget i nærheten. Pga. disse kjører mange lenger ut i veien enn nødvendig og skaper farlige situasjoner

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Er ok nå, bra utført til slutt

    Publisert anonymt 10:02, tor. 16 oktober 2014

  • Ok

    Publisert anonymt 16:50, søn. 26 oktober 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter