Tilbake til alle rapporter

Biler kjører mot forbudskilt

Rapportert i kategorien Parkering anonymt 11:03, tir. 2 september 2014

Sendt til Tysvær 2 minutter senere

Veldig mange biler kjører inn på området for å vente på passasjerer som kommer med buss, dette skaper forsinkelser og vanskelige situasjoner for busser. Det er innkjøring forbudt på plassen for annet enn buss.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:51, ons. 1 oktober 2014

  • Ok

    Publisert anonymt 13:33, ons. 25 mars 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter