Tilbake til alle rapporter

Uferdig lekeplass Isebakke

Rapportert anonymt 13:13, ons. 3 september 2014

Sendt til Østfold og Halden 1 minutt senere

Hei.

Er det mulig å få ryddet ferdig lekeplassen mellom Ingerila og Sørlifjellet? Det har kommet opp nye fine lekeapparater til barna og det er blitt kjempe fint, men oppryddingen rundt er tydeligvis blitt glemt? Ligger en stor haug med asfaltrester slik at det blir farlig for de minste å leke der. Barnehagen på Isebakke benytter seg også av plassen. Det ene apparatet med rusjesklie burde kanskje vært sikret bedre? Er ca 120cm fallhøyde! Håper det kan bli ryddet opp slik at vi kan bruke lekeplassen mer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:28, ons. 1 oktober 2014

  • Kjempe fint at haugen har blitt fjernet og sandkassa har blitt fyllt med sand. Men lekeplassen trenger å bli ryddet og lekeapparater bli sikret.

    Publisert anonymt 14:28, ons. 1 oktober 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:35, ons. 29 oktober 2014

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 20:22, ons. 26 november 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter