Tilbake til alle rapporter

Kommelokk Hommesletta

Publisert av Bente Nes Hageland 11:18, ons. 10 september 2014

Sendt til Vennesla og Vest-Agder 2 minutter senere

Kommelokket med innkjørselen til Hommebakken/ Hommelia/ Homme fotballbane har i lenger tid vært dårlig. Sist jeg gikk forbi var halvparten av spilene på komme-lokket borte. Her går det daglig barn til og fra skolebussen, da komme-lokket ligger mellom sykkel og gangstien og R9, så å si i krysset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:32, ons. 8 oktober 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter