Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Roar Størseth 21:46, tor. 11 september 2014; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region midt og Meldal 3 minutter senere

Det har i høst manglet gatelys i mesteparten av Nordlandsveien. kun gangvei og enkelte lys i innkjørselen til Nordlandsvegen har fungert, ellers har de aller fleste lysene vært mørke. Har tidligere vært en del problemer med sikringskursen til disse lysene. Feilen minner litt om det samme problemet som var for 5-6 år siden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter