Tilbake til alle rapporter

Gatelys sluknet

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:52, ons. 10 september 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Råde 3 minutter senere

Langs RV 116 på strekningen fra avkjøringa fra Tomb og til Saltnes er det INGEN gatelys som virker.

Den mørke strekninga begynner ca 300 m sør for Tomb-avkjøringa og varer til ca 300 meter nord for Saltnes sentrum.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Lysene virker igjen. Bra jobba!

    Publisert anonymt 09:39, fre. 19 september 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter