Tilbake til alle rapporter

Kryss

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Trafikkskilter anonymt 16:51, fre. 12 september 2014

Sendt til Meland og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Krysset mellom nedre del av Bustølvegen og Sagstadvegen kunne godt tenkt seg et skilt farlig vegkryss (nummer 124).

En annen ting med dette krysset: Nylig fikk Sagstadvegen oppmalt hvite kantstriper. Flott! Men det skal vel ikke være kantstiper i krysset? Krysset litt lenger opp i veien har dem klart å merke rett.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Oppmerkingen skal fikses, men skilt kommer ikke opp før det skjer ulykker :-(

    Publisert anonymt 10:07, søn. 12 oktober 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter