Tilbake til alle rapporter

Mangler lys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:00, ons. 17 september 2014

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 4 minutter senere

Ingen lys i gata, Leireheia. Har vært sånn siden tordenværet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:59, ons. 15 oktober 2014

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 09:27, tor. 13 november 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter