Tilbake til alle rapporter

Asfaltkant/grøft

Rapportert anonymt 11:07, tor. 18 september 2014

Sendt til Skedsmo og Akershus 2 minutter senere

På vei oppover Statsråd Ihlens vei (i svingen før rundkjøringen) er det en ekstrem høy asfaltkant på høyre side som går rett ned i en dyp grøft, se vedlagte bilde. Havner man så vidt utenfor her, vil det bli store skader. Dette er farlig om vinteren/kveldstid, og vi har sett eksempler på biler som har havnet utenfor her. Det er heller ikke veimerking langs kanten. Håper dette kan sees på.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:15, tor. 16 oktober 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:55, lør. 15 november 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:08, lør. 13 desember 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:05, søn. 11 januar 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter