Tilbake til alle rapporter

Manglande merking

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Arild Bergstrøm 14:14, tor. 18 september 2014

Sendt til Statens vegvesen region midt og Sykkylven mindre enn et minutt senere

Kyrkjevegen 78 - Gamle strømmefabrikken.

Her manglar markering av gang- og sykkelveg framfor bygningen. Dette medfører parkering og fotgjengarar og syklistar vert "pressa" ut i køyrebana

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter