Tilbake til alle rapporter

Støvproblematikk

Rapportert anonymt 14:25, tor. 18 september 2014; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Verdal og Nord-Trøndelag 5 minutter senere

Det er et MEGET stort støvproblem for oss som bor i ytterkanten av Leinstrøa oppi Forbregd Lein. Det støver enormt fra trafikken oppover Haukåveien. Haukåveien er asfaltert til midt oppi bakken og dermed havner grus på asfalten. Dette blir knust til finstøv som fyker over eiendommene. Vi vil karakterisere støvproblemene som ytterst problematiske og at de forringer tilværelsen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:00, tor. 16 oktober 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter