Tilbake til alle rapporter

Elendig asfalt

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 17:42, søn. 21 september 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 2 minutter senere

På sykkelveien/gangveien er asfalten meget dårlig, og det er ganske farlig å forsere denne bakken på rulleski.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:50, søn. 19 oktober 2014

  • Har fått mail om at denne strekningen ikke er prioritert.

    Publisert anonymt 18:50, søn. 19 oktober 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:01, man. 17 november 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter