Tilbake til alle rapporter

Dumpet søppel

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 20:45, ons. 1 oktober 2014

Sendt til Voss 5 minutter senere

Noen har dumpet 2 store søøpelsekker og et brannslukningsapparat på sidevei (grusvei) til Tvildesvegen som går parallellt med RV13.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:01, ons. 29 oktober 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:33, ons. 26 november 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter