Tilbake til alle rapporter

Mangel på gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Atle Mo 18:54, tor. 2 oktober 2014

Sendt til Nesodden og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Hei,

Det er pr. dags dato ingen skikkelige gatelys i Trollveien. Såvidt jeg vet er denne gaten nå nylig blitt kjøpt av kommunen. Store deler av gaten består av småbarnsfamilier med mye lek og løping ute, og når vintermørket kommer er det nesten umulig å se noe som helst. Er det planlagt noe belysning her?

Vennlig hilsen Atle Mo

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:28, tor. 30 oktober 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter