Tilbake til alle rapporter

Ingen fotgjengerovergang

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Ellen Skjold Kvåle 21:24, tor. 2 oktober 2014

Sendt til Rælingen og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Her har noen fjerna fotgjengerovergangen, enda det kommer ut gang- og sykkelsti OG er en bussholdeplass på elvesida av veien. Den må på plass igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:01, fre. 31 oktober 2014

  • Jeg har fått et standardsvar som ikke var noe skikkelig svar, og som bare var svada. Problemet for oss som ferdes på strekningen vedvarer, og det er visst slik det skal være.

    Sendt inn av Ellen Skjold Kvåle 09:01, fre. 31 oktober 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter