Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Lars Aamodt 07:23, tir. 7 oktober 2014

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 2 minutter senere

2 av lysstolpene nærmest fotgjengerfeltet lyser ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Nå er det 4 lys som ikke virker

    Sendt inn av Lars Aamodt 22:06, lør. 25 oktober 2014

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Lars Aamodt 09:23, tir. 4 november 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter