Tilbake til alle rapporter

Manglende gateskilt

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 19:57, tir. 7 oktober 2014

Sendt til Statens vegvesen region midt og Molde 3 minutter senere

Gateskilt "Granfjæra" mangler her.Har stått slik et skilt tidligere. Dette skaper farlige situasjoner pga usikkerhet rundt vikeplikt. Gata gir inntrykk av å være en innkjørsel til en stor parkingsplass men er altså en ordentlig gate med gatenavn og det hele. Det bes om å sette opp et skilt, godt synlig i vegkrysset

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fikk svar fra kommune om at skiltet er bestilt og skal settes opp. Flott!

    Publisert anonymt 12:30, ons. 5 november 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter