Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:53, tor. 9 oktober 2014

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Mangler gatelys i bodenhoffs vei

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:13, fre. 7 november 2014

  • første gang det ble gitt beskjed om manglende gatelys var 22 april 2014, det er enda ikke ordnet.

    Publisert anonymt 08:13, fre. 7 november 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:42, fre. 5 desember 2014

  • Tar det virkelig 8 måneder å fikse ett gatelys??????

    Publisert anonymt 22:42, fre. 5 desember 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 04:09, lør. 3 januar 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:44, lør. 31 januar 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter