Tilbake til alle rapporter

Mye stein/pukk i vegbanen

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 16:02, man. 13 oktober 2014

Sendt til Fjell og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Det ligger store mengder stein i vegbanen i området avmerka på kartet. Steinen er på størrelse med bordtennisballer. Noen er også store som tennisballer. Dette kan fort vere farlig for motorsykler/mopeder og syklande. Spesielt om natten da dette området ikkje er godt opplyst.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Saken ble løst påfølgende arbeidsdag. Imponerende :)

    Publisert anonymt 22:49, man. 10 november 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter