Tilbake til alle rapporter

Svakt lys

Rapportert i kategorien Gatelys av Per Kristian Fylling 12:32, ons. 15 oktober 2014

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Fv 314 vis à vis nr 116. Nærmest mørklagt på kveld og natt. Problemet gjør det spesielt utfordrende når vi nå går inn i mørketid. Vegen er smal og det kjøres i høy hastighet til tross for 50-sone. Strekningen benyttes i tillegg hyppig av turgåere, spesiellt på ettermiddag/kveld. Det må også nevnes at det bor flere barnefamilier langs veien. Ønsker å melde om problemet i forkant av at det skjer en alvorlig ulykke på nevnte strekning. Synet på problemet deles av øvrige naboer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter