Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:22, fre. 17 oktober 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gran 2 minutter senere

Pære har gått i gatelyset mellom Skjervahøgda 7 og 9

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:28, lør. 15 november 2014

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 12:43, lør. 13 desember 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter